• +385 44 676 004
  • info@lipovljani.hr
  • Pon - Pet: 7:30 - 15:30

NAKON 3. KOLA SENIORSKOG NATJECANJA – 8 NAJBOLJIH I NAJSPRETNIJIH U ZAVRŠNICI TURNIRA

U nedjelju, 18. siječnja igralo se 3. kolo zimskog malonogometnog turnira ‘Lipovljani 2015.’ Najprije su odigrane utakmice repesaža, poraženih ekipa iz 2. kola, koje su pobjedom dobile posljednju priliku za povratak u turnir, te utakmice 3. kola, koje je donijelo 8 pobjednika, među kojima će se idući vikend, u subotu, 24. i nedjelju, 25. siječnja tražiti pobjednik ovog zimskog turnira.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAUtakmice 3. kola bile su sve izjednačenije, čvršće i borbene, a ostvareni su slijedeći rezultati:

Par A: Sloga Maris – Rakova djeca                                          5:3

Par C: Brzi, Kutina – Stari Grad, K. Velika                              5:1

Par D: CB Barba, Lip. – HDZ Lipovljani                                   5:2

Par E: TK Jett set, Novska – Krivaj                                           4:1

Par B: Meteora produkcija – TO Šokčić                               2:6

Pobjednici drugog repasaža plasirali su se u osminu finala, dok je ekipa Krivaja izvučena kao Lucky luzer.

Sunčani brijeg, KT – Termo central Batković                      1:5

Krivaj – Sloga Maris, Jazavica                                               1:2

ZM promet, S. Subocka – Unija zama                    (1:1) 10:9p

Brzi, Kutina – ŠiB, Lipovljani                                                   3:0

Nakon svih odigranih utakmica izvučeni su parovi 1/4 finala seniorskog dijela turnira, koje će se igrati u subotu, 24. siječnja 2015.

Raspored igranja seniorskih ekipa za 24. siječnja je slijedeći:

14.40 – 15.15 sati: Sloga Maris, Jazavica – TK ‘Jett-set’, Novska

15.20 – 15.55 sati; Termo central OPG Batković – ZM promet

16.00 – 16.35 sati: Spektar projekt Lupya – Brzi, Kutina

16.40 – 17.15 sati: CB Gama, Lipovljani – TO Šokčić

17.20 – 17.55 sati: PAUZA / izvlačenje parova polufinala

Od 18.00 sati igrat će se utakmice polufinala veterana, a nakon toga i polufinala senior ekipe. Od polufinala utakmice se igraju 20 minuta po poluvremenu. Pobjednici polufinalnih susreta će se idući dan, u nedjelju, 25. siječnja i boriti za naslov najboljeg, a poražene ekipe za 3. mjesto.