• +385 44 676 004
  • info@lipovljani.hr
  • Pon - Pet: 7:30 - 15:30

Lipovljanski susreti: NK ‘SLAVONAC’ – GNK ‘DINAMO II’ 0:10

U okviru sportskog programa ‘Lipovljanskih susreta 2014’. Nogometni klub ‘Slavonac’ ugostio je nogometaše GNK ‘Dinamo II’ iz Zagreba, u subotu, 23. kolovoza na svom igralištu. Unatoč početnoj dobroj igri, domaći nogometaši ‘Slavonca’, bili su izrazito gostoljubivi domaćini, i od puno jače ekipe ‘Dinamo II’ izgubili 10:0. Iako su imali nekoliko prilika domaćini nisu, na žalost svojih navijača, uspjeli postići ni počasni pogodak.

1-SubotaLS 220Kišno vrijeme prijetilo je odigravanju prijateljskog i revijalnog nogometnog susreta nogometaša ‘Slavonca’ i druge momčadi prvaka Hrvatske, ekipe ‘Dinama’, no pred početak utakmice kiša je stala, a na igralištu se okupilo 300-tinjak najvjernijih gledatelja.

Za ‘Dinamo II’ strijelci su bili: : 0:1 Fiolić (17.), 0:2 Çekiçi (20.), 0:3 Topić (34. – autogol), 0:4 Bekić (52.), 0:5 Fintić (55.), 0:6 N. Taravel (57.), 0:7 Iharoš (68.), 0:8 Halilović (77.), 0:9 Olmo (80.) i 0:10 Grčić (90.).

4-SubotaLS 229 3-SubotaLS 227                Na prijateljskom susretu nastupilo je gotovo 40 nogometaša. Ekipa ‘Dinamo II’ pokazala je zavidnu igru, a domaćini su igrali dobro prvih 20-tak minuta, do prvog primljenog gola. Ekipe su igrale u sastavu:

NK ‘SLAVONAC’: Fijačko, Tesar, Velisavljević, Števinović, Eler,  Đ. Miško, Gelo, Štimac, M. Miško, Topić, Rodić. Još su igrali: Vidić, Bilandžija, Marjanović, Matjačić, G. Ribar, Brlečić i Moharoš.

GNK ‘DINAMO II’: Miškić, Burić, Morris, Capan, Mamić, Šunjić, R. Lima, Olmo, Fiolić, Çekiçi, Miklić (prvo poluvrijeme), i:

Miškić, Stolnik, Džijan, N. Taravel, Bekić, Halilović, Grčić, Iharoš, Fintić, Olmo, Vlak (drugo poluvrijeme).             (Damir SMETKO)

2-SubotaLS 224 1-SubotaLS 2263-IMG_7074 4-IMG_7079   2-IMG_70671-IMG_70657-SubotaLS 311