REZULTATI UTAKMICA IGRANIH U SUBOTU, ODREDILI FINALISTE TURNIRA KOJI ĆE IGRATI U NEDJELJU, 29. SIJEČNJA

U subotu, 28. siječnja odigrane su zadnje utakmice veteranskog turnira, nakon čega su postale poznate ekipe koje će igrati u završnici turnira, i u nedjelju, 29. siječnja boriti se za pobjednika turnira, u seniorskoj konkurenciji.

                Nakon njih odigrane su i utakmice četvrtfinala seniorskog turnira, a 4 pobjedničke ekipe plasirale su se u završnicu. Nakon odigrane utakmice pionira, odigrane su i polufinalne utakmice seniorskog dijela turnira, pa je, uoči završetka turnira poznato da će se za pobjednika ovogodišnjeg turnira boriti ekipe Querkusa i Natural fooda, a za 3. mjesto ekipe Meteora produkcija i  Lim tim.

Rezultati utakmica odigranih u subotu, 28. 1. 2017. god.

Veteranski dio turnira

Treće poluvrijeme – Mak Kutina                              3:3

Branitelj, Popovača – Šunka i Milek                        2:5

Veterani NK Slavonca – 3. poluvrijeme                  0:7

Mak Kutina – NK Branitelj                                        10:2

Kalimero – NK Stari Grad                                           4:2

Tramontana – Roky komerc                                       6:4

Matija Gubec –  Kalimero                                           0:3

NK Stari Grad – Tramontana                                     5:4

 

U polufinalu veteranskog turnira igrat će:

Mak, Kutina – CB Kalimero

  1. poluvrijeme – Roky komerc, B. Dubica

 

Seniorski dio turnira – četvrtfinalne utakmice

Meteora produkcija – Šuma Šugić/Ljek. Prohaska           3:2

Spektar projekt – Natural food                                               3:5

CB Kasper – Querkus                                                              0:2

Noćni club Plavac – Lim tim                                                    2.3

 

POLUFINALNI PAROVI

Meteora produkcija – Querkus

Natural food – Lim tim

 

RASPORED IGRANJA I STANICA U NEDJELJU, 29. 1. 2017. god.

14.30 – 15.10  ½ finale Roky komerc – 3. poluvrijeme

15.15 – 15.50 ½ finale Mak Kutin – Kalimero

15.55 – 16.30  utakmica pionira, Iskrice

16.35 – 17.00 utakmica limača

17.05 – 17.40 utakmica pionira, Iskirice

17.45 – 18.20 utakmica za 3. mjesto VETERANI

18.30 – 19.15 utakmica za 3. mjesto SENIORI

19.20 – 19.55 finale VETERANI

20.00 – 20.45 finale SENIORI

Damir SMETKO