ODIGRANO PRVO KOLO MALONOGOMETNOG TURNIRA U LIPOVLJANIMA

Odigrano je prvo kolo zimskog malonogometnog turnira u Lipovljanima. U konkurenciji seniora igra 26 ekipa, a nakon prvog kola, odigranog u subotu, 14. siječnja, 13 pobjednika plasiralo se u drugo kolo, koje je na rasporedu u subotu, 21. siječnja, a poražene ekipe čeka repesaž, koji se igra u nedjelju, 15. siječnja od 16.40 sati.

 

Rezultati utakmica 1. dana turnira

 

Meteora produkcija Zg – PVC stolarija ‘Global’ Katavić   6:3

Noćni klub Plavac – GAMA        1:0

Lim tim – Tim MVP         4:1

NK Nafta, Kozarice – Natural food          0:10

Šuma Šugić/Ljekarna Prohaska – Spektar projekt, Lipovljani      4:0

HSLS Kutina – Termocentral Batković /S-BOX     3:5

Lupya/PAT MAT – Stari Grad, Kraljeva Velika     4:1

Bunker – Omega restoran          7:4

Studio Oli – ŠiB                6:1

CB Casper – CB Dior, B. Jaruga   2:1

CB Rim, Novska – Kušer d.o.o.                 3:2         

Sonja, Kutina – Quercus              2:5

Auto Vukelić – Od svuda pomalo            9:1

 

Veteranske ekipe započinju turnir u nedjelju, 15. siječnja, kad se igra i repasaž poraženih ekipa iz prvog kola, čime te ekipe dobivaju još jednu priliku ostanka u malonogometnom turniru u Lipovljanima.

 

Raspored igranja u nedjelju, 15. siječnja 2017. godine

 

Veteranski turnir

12.40 – 13.15 sati: Roki komerc, B. Dubica – Slavonac, Lipovljani

13.20 – 13.55 sati: Veterani Dinamo, Osekovo – MAK Kutina

14.00 – 14.35 sati: CB Calimero – Orkan ferkus

14.40 – 15.15 sati: Matija Gubec, KT – Tramontana

15.20 – 15.55 sati: NK Branitelj, Popovača – Agram lajf osiguranje

16.00 – 16.35 sati: pauza

 

Repesaž 1. dana, nedjelja, 15. siječnja

 

16.40 – 17.15 sati: Spektar projekt – HSLS Kutina

17.20 – 17.55 sati: Kušer d.o.o. – ŠiB 

18.00 – 18.35 sati: Od svuda pomalo – CB Gama

18.40 – 19.15 sati: Omega restoran – Tim MVP

19.20 – 19.55 sati: PVC Global Katavić – NK Stari Grad

20.00 – 20.35 sati: CB Dior – NK Nafta

                                               Sonja, Kutina ide direktno u 2. kolo kao laki luzer           

                Spektar projekt je domaća ekipa, no prvu utakmicu nisu odigrali kako se to očekivalo, pa su izgubili 4:0. Prvu utakmicu odigrali su u sastavu: Milan Šakić, Karlo Čop, Đani Miško, Hrvoje Švarčan, Matija Šimunović i Dario Šimunović

 

Termo-central Batković/S-BOX, Kutina odigrali su borbenu utakmicu i u prvom kolu pobijedili s 5:3. prvu utakmicu odigrali su u sastavu: Davor Radić, Ivan Slekovc, Tomislav Jerković, Mario Batković, Ivan Turkalj, Mario Maktinović, Antonio Kovačić, Josip Šebetić i Saša Borojević.

                Damir SMETKO