ODIGRANO 2. KOLO, PA IZVUČENI PAROVI I RASPORED IGRANJA REPASAŽA I 3. KOLA TURNIRA ‘LIPOVLJANI 2016.’

Na zimskom malonogometnom turniru ‘Lipovljani 2016.’, u subotu, 16. siječnja igralo se 2. kolo turnira seniorskih ekipa. Odigrano je 8 utakmica, iz kojih su se pobjednici plasirali direktno u 3. kolo, a poražene ekipe nastavljaju borbu za daljnje igranja na turniru, kroz utakmice repasaža.

Nakon odigranih svih 8 utakmica izvučeni su parovi 4 utakmice repasaža, koji se igra u nedjelu, 17. siječnja s početkom u 9.20 sati. Nakon njih, od 4 poražene ekipe stvorit će se dva nova para, čiji pobjednici idu dalje u 3. kolo, a od dva gubitnika, izvlačenjem će se odrediti 16-ta ekipa, tzv. ‘laki luzer’, kojoj će sreća donijeti plasman u 3. kolo malonogometnog turnira, a koje se igra u popodnevnim i večernjim satima, u nedjelju,17. siječnja.

Rezultati 2. kola seniorskih ekipa, subota, 16. 01. 2016.   

Društvo Prijatelja Hajduka – C.B. Plavac               3:4 (2:2)
NPT d.o.o. – Bunker                                                   2:8
S-box, KT – Meteora produkcija                              5:3 (2:2)
Sokol, Rajić – MAK, KT                                              2:4
Pazo Tips – Taboo caffe                                            5:4
C.B. Lupya – Buki i sinovi                                          1:3
Index ZG – Spektar projekt                                        0:3(ekipa nije došla)
Š i B, Lipovljani – CB Maestral                                   2:1

 

U 3. kolo direktno se je plasiralo 8 ekipa, i to: CB Plavac i S-box, KT nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca jer su utakmice završile neriješeno, Bunker, MAK, Pazo Tips, Buki i sinovi, te Š i B Lipovljani, pobjedama nad protivnikom i ekipa Spektar projekt jer protivnici iz Zagreba nisu doputovali na utakmicu.

Nakon završenih utakmica izvučeni su parovi repasaža 2.kola, koji se igra u nedjelju, 17. siječnja od 9.20 sati.

Raspored igranja repasaža, nedjelja, 17. 01. 2016.

09.20 – 09.55 sati: Društvo prijatelja Hajduka – CB Maestral  – par C

10.00 -10.35 sati: Taboo caffe – Indeks, Zg                                       – par B

10.40 – 11.15 sati: CB Lupya – NPT d.o.o.                                         – par D

11.20 – 11.55 sati: Meteora produkcija – Sokol, Rajić                      – par A

12.00 – 12.35 sati: poraženi par A – poraženi par B                          – par E

12.40 – 13.15 sati: poraženi par C – poraženi par D                          – par F

13.20 – 13.55 sati: pauza                              – izvlačenje ekipe ‘Laki luzer’

Raspored igranja veteranskih ekipa u nedjelju, 17. siječnja 2016.

14.00 – 14.35: Agram Live osiguranje – Šunka i Milek

14.40 – 15.15:  Olujni bljesak, KT – Pizzeria Palermo

15.20 – 15.55: Pizzeria Tramontana – Veterani Osekovo

16.00 – 16.35: Krčma Fijaker stari – Veterani Slavonca

Raspored igranja 3. kola seniorskih ekipa, nedjelja, 17.01. 2016.

16.40 – 17.15 sati: pobjednik para E – pobjednik para F

17.20 – 17.55 sati: Š i B, Lipovljani – S-box,KT

18.00 – 18.35 sati: Gama – CB Plavac

18.40 – 19.15 sati: pobjednik para D – ekipa ‘Laki luzer’

19.20 – 19.55 sati: Buki i sinovi – pobjednik para B

20.00 – 20.35 sati: MAK, Kutina – PazoTips

20.40 – 21.15 sati: pobjednik para C – pobjednik para A

21.20 -21.55 sati: Spektar projekt – Bunker

Ekipe koje pobjede u 3. kolu plasirat će se u završnicu turnira ‘Lipovljani 2016.’, koja se igra u subotu, 23. i nedjelju, 24. siječnja 2016.

Damir SMETKO