Zanimljive utakmice za prestiž u grupi

         U nedjelju, 19. veljače odigrane su utakmice drugog dana zimskog malonogometnog turnira ‘Lipovljani 2020.’ Utakmice su bile zanimljive, neke su donijele i više golova, a neke su bile izjednačene i s pobjedama ostvarenim tek s jednim ili svega par postignutih golova.

         Utakmice drugog dana turnira donosile su pogled prema konačnom raspletu rezultata po grupama, pa je na nekim utakmicama bilo i nepotrebnih grubosti. U dva navrata igrači su negodovali kod  sudaca, koji dobro sude utakmice. No, i takve scene su sastavni dio nogometnog turnira, a sve je to zanimljivo i gledateljima, koji su drugog dana turnira u Lipovljanima, dobrano ispunili sportsku školsku dvoranu.  

         Rezultati odigranih  utakmica u nedjelju, 19. siječnja:

RS Armiranje KT –  El Torpedero  Garešnica                          5:1

NK Nafta Kozarice–  CB Plavac mali                                        1:5

Namazanci Novska – Sidonia usluge Kutina                            10:0

Disco Bilogora & OPG Starčević – RS Armiranje KT             3:1

MC + Poliklinika Ribnjak Zagreb – Sonja Kutina                     1:7 

NK Nafta Kozarice – Dado Dado Kutina                                   3:2

Rotocut Lipovljani – Disco Bilogora & OPG Starčević           1:0

Dujić gradnja,  Lipovljani – Beatlesi Lipovljani                        1:3

Rotocut Lipovljani – Quercus, Bročice                                       4:0

CB Skretnica – Šunka  Voloder                                                    2:3

Trenutno stanje tablica po grupama, nakon 1. dana turnira

Rezultati po grupama

Grupa A

Odigrane utakmice:  Šunka Voloder – Sidonia usluge Kutina 10:1, Skretnica Novska – Namazanci Novska  4:14, Namazanci Novska – Sidonia usluge Kutina  10:0, CB Skretnica – Šunka  Voloder 2:3,

                          bodovi   gol-razlika

Namazanci           6        24:4

Šunka                    6        13:3

CB Skretnica       0        6:17

Sidonia usluge     0        1:20

Grupa B

Odigrane utakmice: Dado Dado Kutina – ŠNK Croatia St. Subocka   4:4, ŠNK Croatia St. Subocka – CB Plavac mali 1:1, NK Nafta Kozarice–  CB Plavac mali 1:5,  NK Nafta Kozarice – Dado Dado Kutina 3:2, 

                                    bodovi    gol-razlika

CB Plavac mali             4          6:2

NK Nafta Kozarice       3          4:7

ŠNK Croatia                 2           5:5

Dado Dado KT             1           6:7

Grupa  C 

Odigrane utakmice: Sonja Kutina – Beatlesi Lipovljani 0:3, MC + Poliklinika Ribnjak Zagreb – Dujić gradnja 7:4, MC + Poliklinika Ribnjak Zagreb – Sonja Kutina 1:7, Dujić gradnja,  Lipovljani – Beatlesi Lipovljani 1:3,

                                             bodovi     gol-razlika

Beatlesi, Lipovljani             6                6:1

Sonja, Kutina                       3               7:4

MC + Poliklinika Ribnjak   3               8:11

Dujić gradnja, Lip.               0                5:10

Grupa D

Odigrane utakmice:  El Torpedero Garešnica – Quercus, Bročice     2:2 , Quercus, Bročice – RS Armiranje Kutina 1:9, El Torpedero Garešnica – Disco Bilogora & OPG Starčević 1:3, Rotocut Lipovljani – RS Armiranje Kutina 1:1,

RS Armiranje KT –  El Torpedero  Garešnica 5:1, Disco Bilogora & OPG Starčević – RS Armiranje KT 3:1, Rotocut Lipovljani – Disco Bilogora & OPG Starčević 1:0, Rotocut Lipovljani – Quercus, Bročice 4:0,

                                                   bodovi       gol-razlika

RS Armiranje Kutina                      7           16:6

Rotocut Lipovljani                          7            6:1

Disco Bilogora & OPG Starčević   6            6:3

El Torpdero Garešnica                    1            4:10

Quercus, Bročice                             1            3:15

Zimski malonogometni turnir ‘Lipovljani 2020.’ nastavlja se u subotu, 25. siječnja utakmicama završnih dvoboja po skupinama i prvim utakmicama veteranskog dijela turnira.

Damir SMETKO