REZULTATI UTAKMICA REPESAŽA NAKON 1. KOLA I RASPORED UTAKMICA ZA 2. KOLO TURNIRA

U nedjelju 11. siječnja navečer, nakon odigranih prvih utakmica veteranskog malonogometnog turnira u Lipovljanima, odigrane su utakmice repasaža 1. kola. Sve poražene ekipe, dobile su tako priliku da nastave igrati na turniru, ako pobjede u novoj utakmici. Izvučeni su parovi novih susreta, u subotu, 10. siječnja, a u nedjelju, 11. siječnja navečer saznali smo još 5 ekipa koje su se pobjedama vratile u turnir.

Rezultati repesaža nakon 1. kola turnira

 

Cafe bar AS, Sisak – Juniori NK Slavonac               12:1

CB ‘Gama’ Lipovljani, – Centar za masažu Marković        6:3

Fair play, Ilova – Rakova djeca – odgođena utakmica za 17. 01. 2015.

Krivaj – Frizerski salon Mirela    4:2

Croatia, St. Subocka – Posavina, Bročice              0:5

ŠiB Lipovljani – TO Šego Duo i Barba       3:0

 

Tako su nakon prvog vikenda malonogometnog turnira u Lipovljani, s dva poraza, turnir napustile ekipe: Juniori NK Slavonac, Centar za masažu Marković, G. Gračenica, Frizerski salon Mirela, Croatia, Stara Subocka i TO Šego Duo i CB Barba, Lipovljani.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Malonogometni turnir ‘Lipovljani 2015.’ nastavlja se u subotu, 17. siječnja u 10.40 sati zaostalom utakmicom repesaža prvog kola između ekipa Fair play, Ilova i Rakova djeca, koje zbog sudjelovanja na drugom turniru nisu odigrali utakmicu u nedjelju, 11. siječnja.

Nakon nje u 11.20 sati započinju utakmice veteranskog turnira koje se igraju do 14.35 sati, a nakon toga je predviđena stanka od 45 minuta.

U 15.20 sati započinje 2. kolo zimskog malonogometnog turnira ‘Lipovljani 2015.’, a parovi 2. kola su izvučeni na kraju drugog dana turnira, u nedjelju, 11. siječnja, nakon odigranih svih utakmica repesaža 1. kola.

 

Raspored igranja seniorskih ekipa 17. siječnja je slijedeći:

10.40 – 11.15 sati: Fair play, Ilova – Rakova djeca

 

11.20 – 14.35 sati: UTAKMICE VETERANSKIH EKIPA

 

14.40 – 15.15 sati: – STANKA

 

15.20 – 15.55 sati: Cafe bar Barba, Lipovljani –  Sunčani brijeg, KT

16.00 – 16.35 sati: Krivaj – ŠiB Lipovljani

16.40 – 17.15 sati: ZM promet, St. Subocka – TEO Šokčić

17.20 – 17.55 sati: Stari Grad, Kraljeva Velika – Cafe bar AS, Sisak

18.00 – 18.35 sati: Teniski klub ‘Jett-set’, Novska – ‘Posavina’, Bročice

18.40 – 19.15 sati: Brzi, Kutina – Spektar projekt Lupya

19.20 – 19.55 sati: Termo central OPG Batković – HDZ Lipovljani

20.00 – 20.35 sati: Unija zama, KT – Sloga Maris, Jazavica

20.40 – 21.15 sati: pobjednik (Fair play-Rakova djeca) – Zečevi, KT

21.20 – 21.55 sati: CB Gama, Lipovljani – Meteora produkcija, ZG

znt subota

Nakon odigranog 2. kola, izvlačenjem kuglica će se izvući parovi repesaža, koji će se igrati u nedjelju, 18. siječnja.                 (Damir SMETKO)

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA