REZULTATI 2. KOLA TURNIRA – IZVUČENI PAROVI 3. KOLA

U subotu, 17. siječnja u sportskoj dvorani Osnovne škole Josipa Kozarca u Lipovljanima odigrano je 2. kolo malonogometnog zimskog turnira. Pobjednici su izborili ulazak 3. kolo, koje će se odigrati već u nedjelju, 18. siječnja, a ekipe koje su izgubile, već u dopodnevnim satima u nedjelju, odigrat će repesaž utakmice, kako bi se još vratile u turnir.

Igrao se dobar, brz i na trenutke žustar nogomet, s dosta golova, i tek s jednim neriješenim rezultatom, na kraju subotnjeg dana, u kom su golmani odlučili tko će otići u slijedeće kolo.

Treći dan zimskog turnira započeo je zaostalom utakmicom repesaža 1. kola, nastavio utakmicama veteranskih ekipa, i na kraju završio utakmicama 2. kola malonogometnog turnira ‘Lipovljani 2015.’

 

Rezultati odigranih utakmica seniorskih ekipa 17. siječnja 2014.:

 

Zaostala utakmica repesaža: Fair play, Ilova – Rakova djeca        1:4

 

  1. kolo:

Cafe bar Barba, Lipovljani –  Sunčani brijeg, KT                 1:5

Krivaj – ŠiB Lipovljani                                                                0:2

ZM promet, St. Subocka – TEO Šokčić                                   3:2

Stari Grad, Kraljeva Velika – Cafe bar AS, Sisak                 1:6

TK ‘Jett-set’, Novska – ‘Posavina’, Bročice                             0:1

Brzi, Kutina – Spektar projekt Lupya                                       1:2

Termo central OPG Batković – HDZ Lipovljani                     3:0

Unija zama, KT – Sloga Maris, Jazavica                                 6:2

Rakova djeca – Zečevi, KT                                                        1:8

CB Gama, Lipovljani – Meteora produkcija, ZG                (1:1) 3:2

 

Nakon svih odigranih utakmica izvučeni su parovi, najprije, repesaža poraženih ekipa u 2. kolu, te nakon toga i parovi 3. kola turnira koje će se odigrati u nedjelju, 18. siječnja.

 

Raspored igranja seniorskih ekipa 18. siječnja je slijedeći:

 

Par A   09.20 – 09.55 sati: Sloga Maris – Rakova djeca

Par C   10.00 – 10.35 sati: Brzi, Kutina – Stari Grad, K. Velika

Par D   10.40 – 11.15 sati: CB Barba, Lip. – HDZ Liovljani

Par E    11.20 – 11.55 sati: Jett set, Novska – KRIVAJ.

Par B    12.00 – 12.35 sati: Meteora produkcija – TEO Šokčić

 

 

12.40 – 16.35 sati: – UTAKMICE TURNIRA VETERANSKIH     EKIPA

 

  1. kolo, nedjelja, 18. siječnja 2015.

 

16.40 – 17.15 sati: Zečevi, KT– Spektar projekt Lupya

17.20 – 17.55 sati: ‘Posavina’, Bročice – CB Gama, Lipovljani

18.00 – 18.35 sati: (Pobjednik par D) – (pobjednik par E)

18.40 – 19.15 sati: Cafe bar AS, Sisak – (pobjednik par B)

19.20 – 19.55 sati: Sunčani brijeg, KT – Termo central OPG Batković

20.00 – 20.35 sati: (izvučeni poražena ekipa) – (pobjednik par A)

20.40 – 21.15 sati: ZM promet, St. Subocka – Unija zama, KT

21.20 – 21.55 sati: (Pobjednik par C) – ŠiB

 

Nakon svih odigranih utakmica izvući će se parovi 1/4 finala turnira, koje će se igrati u subotu, 24. siječnja 2015.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA