Puno postignutih golova prvog dana malonogometnog turnira ‘Lipovljani 2020.’

         Dopadljivom, i vrlo efikasnom utakmicom, između ekipa Šunka Voloder i Sidonia usluge Kutina, u kojoj je ekipa iz Volodera pobijedila sa čak 10:1, započeo je ovogodišnji zimski malonogometni turnir ‘Lipovljani 2020.’. Turnir se održava u sportsko-školskoj dvorani u Lipovljanima, a za sudjelovanje na njemu prijavilo se 17 malonogometnih ekipa.

         U subotu,18. siječnja odigrano je 10 utakmica iz sve 4 grupe, u koje su raspoređene ekipe. Prvi dio turnira igrat će se po grupama, po sistemu svaki sa svakim, a dalje će se plasirati po 3 najuspješnije ekipe. Svih 10 odigranih utakmica bile su vrlo zanimljive, i u svakoj je bilo postignutih pogodaka.

         Zabijeni golovi su ono za što se igra nogomet, a posjetitelji lipovljanske sportske dvorane i prvog dana ovogodišnjeg turnira, najviše su ih vidjeli u utakmici CB Skertnica Novska – Namazanci Novska, u kojoj je ekipa Namazanaca postigla 14 golova, a primila 4 gola, pa je rezultat ličio na rukometni, a ne nogometni. U skladu s Europskim rukometnim prvenstvom koje se, također, sada održava.

Rezultati utakmica 1. dana turnira – subota, 18.siječanj 2020.

Šunka Voloder – Sidonia usluge Kutina     10:1

El Torpedero Garešnica – Quercus, Bročice     2:2

Dado Dado Kutina – ŠNK Croatia St. Subocka     4:4

Quercus, Bročice – RS Armiranje Kutina               1:9

Skretnica Novska – Namazanci Novska        4:14

Sonja Kutina – Beatlesi Lipovljani            0:3

MC + Poliklinika Ribnjak Zagreb – Dujić gradnja   7:4

El Torpdero Garešnica – Disco Bilogora & OPG Starčević 1:3

ŠNK Croatia St. Subocka – CB Plavac mali    1:1

Rotocut Lipovljani – RS Armiranje Kutina      1:1

Trenutno stanje tablica po grupama, nakon 1. dana turnira

Grupa A          bodovi   gol-razlika

Namazanci           3        14:4

Šunka                    3        10:1

Sidonia usluge     0       1:10

CB Skretnica       0          4:14

Grupa B                  bodovi    gol-razlika

ŠNK Croatia                 2           5:5

Dado Dado KT             1           4:4

CB Plavac mali             1          1:1

NK Nafta Kozarice       0          0:0

Grupa  C                            bodovi     gol-razlika

MC + Poliklinika Ribnjak   3               7:4

Beatlesi, Lipovljani             3               3:0

Sonja, Kutina                       0               0:3

Dujić gradnja, Lip.             0                4:7

Grupa D                                  bodovi       gol-razlika

RS Armiranje Kutina                  4              10:2

Disco Bilogora & OPG Starčević   3        3:1

Rotocut Lipovljani                          1        1:1

El Torpdero Garešnica                    1         3:5

Quercus, Bročice                             1         3:11

         Raspored igranja utakmica u nedjelju, 19. siječnja:

14.00 – 14.35  RS Armiranje KT –  El Torpedero  Garešnica

14.40 – 15.15  NK Nafta Kozarice–  CB Plavac mali

15.20 – 15.55 Namazanci Novska – Sidonia usluge Kutina

 16.00 – 16.35  Disco Bilogora & OPG Starčević – RS Armiranje KT

16.40 – 17.15  MC + Poliklinika Ribnjak Zagreb – Sonja Kutina 

17.20 – 17.55  NK Nafta Kozarice – Dado Dado Kutina

18.00 -18.35  Rotocut Lipovljani – Disco Bilogora & OPG Starčević

18.40 – 19.15 Dujić gradnja,  Lipovljani – Beatlesi Lipovljani

19.20 – 19.55  Rotocut Lipovljani – Quercus, Bročice

20.00 – 20.35  CB Skretnica – Šunka  Voloder

Damir SMETKO