ODIGRANO 1. KOLO MALONOGOMETNOG TURNIRA ”LIPOVLJANI 2014.”

Pobjedom ekipe ‘Vakum i Pekarna Kutinčanka’ iz Kutine, s rezultatom 4:3, nad ekipom KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA‘Šapica-Gunja transporti’, također iz Kutine, započelo je 1. kolo malonogometnog zimskog turnira ‘Lipovljani 2014.’ U subotu, 11. siječnja odigrano je 13 utakmica, a na jednu nisu došle prijavljene ekipe iz Popovače i Kutine, pa su diskvalificirane iz turnira.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANogometnih je utakmica bilo različitih, moglo se vidjeti dobrih akcija i poteza, dosta htjenja za konačnu pobjedu i dobrih obrana golmana. Domaće ekipe, iz Lipovljana, nisu baš dobro igrale, većina ih je izgubila prve utakmice. No, imat će priliku popraviti dojam već u nedjelju, 12. siječnja popodne, kad se igraju utakmice repasaža, odnosno kad poražene ekipe iz prvih utakmica imaju šansu pobjedom se vratiti u dalje natjecanje na turniru.

Rezultati 1. kola turnira – subota, 11. 01. 2014.

 

‘Šapica-Gunja transporti’, KT – Vakum-Pekarnica Kutinčanka, KT 3:4,

Stari mački, Gojlo – NK Slavonac juniori, Lipovljani  3:0,

Vulkanizer Mihalka, KT – CB Erdedi, Popovača – nije odigrano,

S BOX, Kutina – Nokica-Matacun, Banova Jaruga (4:4), 6:7

NK Stari Grad K.Velika – Termo centar Batković, KT  1:5,

Caffe bar Gama, Lipovljani – Šunka Milek, Voloder  4:0,

Auto servis Škrinjar, Sisak – Vinarija Grabovac  3:2,

Picerija Miško, Novska – ‘Croatia’, Krivaj  5:1,

Podovi Belužić, Kutina – Željanska Šego, Lipovljani  3:2,

Meteora produkcija, Zg – ‘Spektar projekt’, Lipovljani  2:3,

Šunka i prijatelji, Voloder – Culjaga-Kukić, agencija Sisak 6:3,

Bistro ‘Sjever’, PAT-MAT, K.Velika – Š i B, Lipovljani  1:2,

Centar za masažu Marković, G. Gračenica – HDZ Kutina  3:1,

NK Slavonija, Brestača – Auto servis Turkalj, Sisak  0:4,

‘Brzi’ Stara Subocka – Rama, Zg  3:0

 

Na kraju odigranog 1. kola izvučeni su parovi repesaža, koji se igra u nedjelju,12. siječnja, od 16 sati.

Raspored igranja i parova u repesažu:

 

16.00 – 16.35     S BOX, Kutina – Vinarija Grabovac

16.40 – 17.15     Željanska Šego Duo, Lipovljani – ‘Croatia’ Krivaj

17.20 – 17.55     NK Stari Grad K.Velika – Šunka Milek, Voloder

18.00 – 18.35     NK Slavonija, Brestača – Bistro ‘Sjever’ PAT-MAT

18.40 – 19.15     Rama, Zagreb – HDZ Kutina

19.20 – 19.55     Juniori NK Slavonac, Lip. – Meteora produkcija, Zg

20.00 – 20.35     Culjaga-Kukić, agencija SI – Špica Gunja transporti

                D. SMETKO

1-Raspored18.01.2014

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA