2 MEMORIJALNI TURNIR MLADEŽI, MEMORIJAL HRVATSKIH BRANITELJA ZORAN PROTRKA

DVORANA OSNOVNE ŠKOLE „JOSIP KOZARAC“ LIPOVLJANI

POČETAK SUBOTA 25.02.2017   U 9 SATI

MLAĐI I STARIJI PIONIRI – SUBOTA 25.02.2017

SATNICA I RASPORED IGRANJA U SUBOTU, 25. 2. 2017. god.

MLAĐI PIONIRI

  1. 09:00 – 09:25                     Slavonac – Slavonac(naranđasti)
  2. 09:25 – 09:50                     Sokol (R) – Libertas
  3. 09:50 – 10:15                     Slavonac(naranđasti) – Mladost (R)
  4. 10:15 – 10:40                     Libertas – Moslavina
  5. 10:40 – 11:05                     Slavonac – Mladost (R)
  6. 11:05 – 11:30                     Sokol (R) – Moslavina 
  7. 11:40 – 12:05                     A1 – B2
  8. 12:05 – 12:30                     B1 – A2
  9. 12:40 – 12:55                     za 3. mjesto
  10. 13:00 – 13:25                     za 1. mjesto

13:30 Proglašenje pobjednika MLAĐI PIONIRI

STARIJI PIONIRI

  1. 14:00 – 14:25                     St. Grad – Libertas
  2. 14:25 – 14:50                     Slavonac – Garić (Ilova)
  3. 14:50 – 15:15                     St. Grad – Garić (Ilova)
  4. 15:15 – 15:40                     Slavonac – Libertas
  5. 15:40 – 16:05                     Garić (Ilova) – Libertas
  6. 16:05 – 16:30                     Slavonac – St. Grad

16:35 Proglašenje pobjednika MLAĐI PIONIRI

SATNICA I RASPORED IGRANJA U NEDJELJU, 26. 2. 2017. god.

KATEGORIJA  „PRSTIČI“

  1. 09:00 – 09:25                     Slavonac – Slavonac(2009g.)
  2. 09:25 – 09:50                     Moslavina – Mladost (R)
  3. 09:50 – 10:15                     Slavonac – Moslavina(2009g.)
  4. 10:15 – 10:40                     Zlatana Toni (Novska) – Mladost (R)
  5. 10:40 – 11:05                     Slavonac – Moslavina(2009g.)
  6. 11:05 – 11:30                     Zlatarna Toni (Novska) – Moslavina 
  7. 11:40 – 12:05                     A1 – B2
  8. 12:05 – 12:30                     B1 – A2
  9. 12:40 – 12:55                     za 3. mjesto
  10. 13:00 – 13:25                     za 1. mjesto

13:30 Proglašenje pobjednika „PRSTIČI“

14:00 Revijalna utakmica Veterana

2 MEMORIJALNI TURNIR MLADEŽI